Nově Aromamasáže

NOVĚ!! Nabízím skvělé aromamasáže za pomocí silicových olejů. Opusťte každodenní stres, kupte si aromamasáž a ponořte se do světa vůní a dokonalého požitku z relaxace. Přij’dte do masáží Relax a s pomocí aromamasáži využijte léčebných sil silicových olejů k uvolňující a posilující masáži, při níž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku. Je vysoce relaxační terapií nejen pro tělo a mysl, ale působí hlavně na nervovou soustavu. Stejně tak pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Vysoce účinné silicové oleje pronikají během masáže kůží do těla. Blahodárné vlastnosti olejů je tedy možné využít nejen k léčbě běžných zdravotních obtíží, k posílení fyzické a duševní pohody, ale i ke zpříjemnění mnoha chvil našeho života.

Před masáží se osprchujte příjemně vlažnou vodou. Nedávejte si žádné horké koupele, protože pak by kůže oleje příliš rychle vsakovala. Tabu jsou před masáží také vydatná jídla a alkohol! Tělo musí být naprosto uvolněné. Při masáži by měla být klidná a uvolněná atmosféra, ke které lze přišpět i příjemnou hudbou a zapálenou svíčkou.

Po masáži zůstanete několik minut uvolněně ležet se zavřenýma očima. Pak se napijete neperlivé minerální vody a škodlivé odpadní látky budou odvedeny z těla ven. Pokud je to možné, tak se následujících 12.hodinách nekoupejte ani nesprchujte, repliky hodinek aby mohly silice působit dostatečně dlouhou dobu.

Čtyři účinné masáže:

Masáž zad: vede k celkovému uvolnění, neboť záda jsou propojena četnými svazky nervů s mnoha svaly, které zvlášť dobře reagují na uvolňující účinky masáže.

Masáž nohou: oživí a osvěží po dlouhém dni nebo noci. Zvláště kombinace hlazení a hnětení působí na unavené nohy přímo zázračně.

Masáž obličeje: slouží k udržení krásy a pocitu pohody. Budete se po ní cítit svěží a mladší.

Masáž rukou: vede k hlubšímu uvlonění, protože éterické oleje mají uvolňujicí a uklidňující účinky, ale také hřejivé a harmonizující účinky.

Zanechte vzkaz

You must be logged in to post a comment.