Masáže

Masáž je jednou z nejlepších metod kompletního ošetření ke zmírnění nebo úplnému odstranění  následků  každodenní  námahy, zmírnění bolesti a zlepšení celkového pocitu dobré fyzické pohody.

Techniky masáže používají především dlaní a prstů a umožňují tak masérovi zpracovat svaly a měkké tkáně těla a zbavit je ztuhlosti a napětí. Klient pociťuje stav hlubokého fyzického i mentálního uvolnění, protože s uvolněním těla se uvolňuje i mysl.

Podstatou masáže je specifické využití smyslu hmatu. Hmat umožňuje masérovi přijímat a vnímat rukama celou řadu informací, jako je horko, chlad a ztuhlost. S postupem masáže se stav těchto oblastí mění a stávají se snadněji manipulovatelnými úměrně s tím, jak se z klienta uvolňuje nahromaděné napětí. Masáž je terapií vztahující se k tělu i k mysli, je to velmi dobrá metoda zlepšování a udržování dobré zdravotní kondice stejně jako se při masáži projevuje šest účinků masáží, které vytvářejí ve vzájemné součinnosti klientovo vědomí dobré fyzické a duševní pohody.

Objednejte si masáž na čísle 777 859 319 nebo na e-mailu: rezabekp@seznam.cz a sami ucítíte postupné uvolnění těla při masáži.

Poskytuji masáže odstraňující únavu, která se provádí zpravidla jednou, dvakrát týdně po fyzické nebo psychické námaze. Tato masáž je rychlejší, má povzbudit svalstvo a zbavit tak ztuhlost svalů.

Poskytuji také relaxační  masáže, které jsou určeny pro zlepšení zdravotního stavu nebo k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti. Tato masáž je jemná, plynulá a pravidelná.

Poskytuji masáže pohotovostní, které jsou určeny zpravidla  pro sportovce, která má sportovce povzbudit a nebo naopak zklidnit.  Tato masáž je rychlá a tvrdá nebo naopak plynulá, pravidelná a zklidňující.

Vyberte si část těla, kterou chcete namasírovat, přijďte ke mně na masáž a ucítíte harmonii postupného uvolňování svalů. Můžete si nechat namasírovat i celé tělo, repliky hodinek tato masáž je uklidňující a má pomoci dostat se do dobré fyzické a duševní pohody.

Kdy jsou masáže vhodné:

Masáže jsou vhodné pro každého bez omezení věku a pohlaví. Masáže pomohou řešit problémy s bolestmi zad a končetin, nebo přinesou relaxaci a uvolnění každému, kdo se nechá hýčkat příjemnými pocity vyplývajícími z masáže. Masáže díky svým blahodárným účinkům poskytují regeneraci a celkovou relaxaci.

Masáž je účiným prostředkem pomoci lidskému tělu v jeho samoléčícím mechanismu. Je nejlepším lékem na stres, únavu organismu, bolestí svalů a kloubů.

Na fyzické rovině ovlivňuje masáž většinu lidského organismu. Působí na kůži, podkožní vazivo, klouby a kloubní vazivo, šlachy a jejich pochvy, kosterní svalstvo, mízní systém, dýchací aparát, zažívací trakt a vylučovací systém. Nepřímo ulehčuje práci srdci.

Na psychické rovině masáž tlumí stres a úzkost. Napomáhá většímu uvědomění si těla jako celku. Může též uvolnit množství energie, doposud blokované potlačováním napětí, zmírnit bolest hlavy, či odstranit nespavost.